Odporúčame
Dalber 60611N - LED detská lampička POLICE 1xG4/4W/230V pestrofarebná
História cien
- 13. 5. 2026 - 33 €
- 6. 12. 2025 - 33 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Dalber máme skladom za cenu 33.00 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Sortiment | Lampičky |
|---|---|
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 4 W |
| Pätica | G4 |
| Príkon zdroja | 4 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 480 lm |
| Typ | Stolná lampa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na kábli |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 4 W |
| Tvar | Guľatý |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Series | KIDS Dalber, POLICE Dalber |
| Výrobca | Dalber |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

36,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
29,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
15,9 €
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
20,8 €
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
83,9 €
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
43,9 €
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
38,9 €
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
28 €
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
27,9 €
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
8,39 €
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
43,9 €
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
18,9 €
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
27,99 €
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
79,9 €
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
71,3 €
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
20,9 €
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
27,6 €
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
45,9 €
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo















