
Dalber 63452 - Detský luster BABY DINOS 1xE27/15W/230V pestrofarebný
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmoNajlepšia cena za posledných 30 dní: 20,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detská silikónová nočná lampička. Toto dekoratívne svietidlo nie je určené ako hračka pre deti. V tvare kapybary s funkciou RGB + W (biela). Dotykové ovládanie umožňuje zmenu jasu aj farby svetla. Funkcia časovača na 30 min. Integrovaná Li-ion batéria s kapacitou 800 mAh. Doba svietenia: 5 hod (3000K), 10 hod (RGB). Doba nabíjania: 4 h. Súčasťou balenia je nabíjací micro USB kábel.
| Nočné osvetlenie | Ano |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 0,45 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 30 lm |
| Typ | Stolná lampa/Nočná lampička |
| Funkcie | RGB/Vypínač na tele svietidla/Dotykové ovládanie |
| Napätie | 5 V |
| Max. príkon zdroja | 0,45 W |
| Uhol vyžarovania | 360 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Kapacita | 800 mAh |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Výdrž batérie | 10 h |
| Typ zástrčky | USB |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 0,45 W |
| Series | NIGHT LAMP MegaLight, NIGHT LIGHT Illumaxx, BALOO Rabalux, ANIMAL Polux |
| Výrobca | Milagro |

Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Na noc
SkladomDoprava zadarmo

Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo

Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Na noc
Skladom
Nástenné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
Na odoslanie o 2 dni
Lampičky
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Lampičky
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Lampičky, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie, na noc
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom