











Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia kobercov Sundae je praktickým doplnkom interiérového dizajnu v prírodných farbách, ktorý sa hodí do obývacích izieb, spální aj detských izieb. Strihaný vlas saských kobercov je tkaný z polypropylénovej priadze s jutovou podložkou, čo im dodáva luxusný a štýlový vzhľad. Vďaka pokročilému procesu výroby pôsobia rovnako atraktívne ako koberce z prírodných vlákien, pričom si zachovávajú žiarivé farby po mnoho rokov bez vyblednutia. Polypropylén je antistatický materiál, ktorý nepriťahuje prach a vytvára nepriateľské prostredie pre roztoče. Koberce Sundae sú odolné, pružné, ľahko sa čistia a vďaka svojej kvalite odolávajú pokrčeniu, poškodeniu aj deformácii. ▪ Celková hrúbka: 14 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,95 kg/m²▪ Materiál: 100% polypropylén▪ Hustota tkania: 88 550 bodov/m²
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Juta, Polypropylén |
| Farba | Krémová |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | SUNDAE |
| Tvar | Obdĺžnik,Štvorec |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Určenie | Bytová metráž |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

80×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Ručne tkaný, vlnený, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
133×133 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, ručne tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kusový, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×160 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×140 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, ručne tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
133×195 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×120 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
60×115 cm, s dlhým vlasom, v škandinávskom štýle
Skladom
50×80 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
119×180 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S dlhým vlasom, jednofarebný, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
140×200 cm, vlnený, prírodný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, s dlhým vlasom, jutový
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vlnený, prírodný, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×200 cm, s dlhým vlasom, kožušiny
Skladom
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní

80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Drevená, matná, rovná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo