Porovnajte ceny od 167,7 € do 180 € v 4 e-shopoch:
Záhradná sedacia súprava HUDSON Halmar
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 167,7 € do 180 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 8,98 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 18. 5. 2026 - 176,68 €
- 15. 5. 2026 - 176,68 €
- 18. 5. 2026 - 167,7 €
- 15. 5. 2026 - 167,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA HUDSON Pokiaľ túžite po útočisku pokoja a pohody priamo vo vašej záhrade, záhradná sedacia súprava HUDSON je tou pravou voľbou pre vás. Tento minimalistický a elegantne navrhnutý set poskytuje ideálnu kombináciu komfortu a štýlu, ktorá transformuje akýkoľvek vonkajší priestor na miesto na relaxáciu a spoločenské stretávanie. ODOLNOST A STABILITA Zostava je vyrobená z odolných materiálov ideálnych na využitie vo vonkajších priestoroch, ako je lakovaná oceľ použitá na konštrukcie, sieťovina a polyesterová látka na čalúnenie a tvrdené sklo na stolovú dosku. HUDSON ponúka nadčasový design v sivohnedom farebnom prevedení. STYLOVÝ DESIGN Táto farebná kombinácia prináša do každej záhrady či terasy elegantný a moderný vzhľad. Konferenčný stolík s doskou z odolného tvrdeného skla dodáva setu punc elegancie a je ideálny na odloženie vašich nápojov či kníh. TECHNICKÉ PARAMETRE Farba:sivohnedá / čierna Materiál:kov / sieťovina / látka / sklo Rozmery pohovky:šírka: 116 cmhĺbka: 75 cmvýška: 68 cm výška sedu: 36 cm Rozmery kresla:šírka: 61 cmhĺbka: 75 cmvýška: 68 cm výška sedu: 36 cm Rozmery stola:šírka: 68 cmhĺbka: 45 cmvýška: 40 cm Hmotnosť:31 kg MONTÁŽ Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Polstre súčasťou setu | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Moderný |
| Materiál nôh | Kov |
| Nohy stola | 4 nohy |
| Výška stola | 40 cm |
| Materiál dosky | Sklo |
| Typ stola | Záhradný, Konferenčný |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Obsah setu | 2x kreslo, 1x pohovka, 1x stolík |
| Výška kresla | 68 cm |
| Šírka kresla | 61 cm |
| Výška pohovky | 68 cm |
| Šírka pohovky | 116 cm |
| Šírka stola | 68 cm |
| Hĺbka stolu | 45 cm |
| Výška sedu | 36 cm |
| Hĺbka kresla | 75 cm |
| Hĺbka pohovky | 75 cm |
| Výrobca | Halmar |
Odporúčame

Ratanová záhradná súprava Avenberg ESPERANZA
Skladom
Set záhrad.nábytku 7-dielny ratanový AVENBERG GRANDE čierna
S polstrami, pre 4 osoby
Skladom
Hliníková sedacia súprava EMOT 3 WPC antracit s tmavými poduškami
Kovový, s polstrami
Skladom
Set záhrad.nábytku 7-dielny ratanový AVENBERG GRANDE hnedá
S polstrami, pre 4 osoby
Skladom
Veľká záhradná sedacia súprava s boxom na podušky Avenberg ENCANTA
S polstrami, pre 6 osôb, pre 8 a viac osôb
Skladom
Záhradný set ratanového nábytku: Lavica + stolík + 2 kreslá - sivá
S polstrami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Set záhradného kovového nábytku 7-dielny ZWMT 24 ZURICH
Kovový, pre 6 osôb
Skladom
Set zahrad.nábytku 7-dielny ratanový Avenberg GRANDE sivá
Pre 4 osoby
Skladom
Noela Záhradný jedálenský set Viking XL 190cm + 6x kovová stolička Ramada
Kovový
Skladom
Noela Záhradný jedálenský set Klaudia čierny + 6x kovová stolička Ramada
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set záhradného nábytku 8-dielny Avenberg HARMONY čierno-sivá
Pre 6 osôb
Skladom
Noela Záhradný jedálenský set Viking XL + 8x ratanová stolička Paris
Kovový
Skladom
Set záhradného nábytku VIKING XXL +10x PARIS
Z umelého ratanu, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Skladom
Veľká rodinná záhradná súprava Avenberg CORSICA čierna/sivá
S polstrami
Skladom
Set záhradného nábytku VIKING L + 6x PARIS
Drevený, s polstrami, pre 6 osôb
Skladom
Záhradný set ratanového nábytku: Lavica + stolík + 2 kreslá - čierna
S polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Veľký luxusný ratanový záhradný set Avenberg BARLETTA sivá/tmavosivá
Z umelého ratanu, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Skladom
Noela Záhradný jedálenský set Viking L + 6x ratanová stolička Paris
Kovový
Skladom
Set záhradného nábytku 8-dielny Avenberg IBIZA
Drevený, pre 6 osôb
Skladom
Set záhradného nábytku 7-dielny Avenberg SAONA - Hnedá
Drevený, pre 6 osôb
Skladom
Set záhradného nábytku 8-dielny Avenberg HARMONY sivo-béžová
Pre 6 osôb
Skladom
Noela Záhradný jedálenský set Viking L + 6x kovová stolička Ramada
Kovový
Skladom
Set ratanového nábytku - LISABON - stolík + 2 kreslá - hnedá
Z umelého ratanu
Skladom
Záhradný set ratanového nábytku: Lavica + stolík + 2 kreslá - hnedá
S polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová ratanová sedacia súprava Avenberg Calypso - čierna/svetlosivá
S polstrami, pre 4 osoby
Skladom
Noela Záhradný jedálenský set Viking XL 190cm + 8x kovová stolička Ramada
Kovový
Skladom
Veľká rodinná záhradná súprava Avenberg LUGANO
S polstrami
Skladom
Veľká rodinná záhradná súprava Avenberg ALICANTE
S polstrami
Skladom
Rohová ratanová záhradná súprava ALTEA - Antracitová
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Skladom
Veľký luxusný ratanový záhradný set Avenberg BARLETTA sivá/svetlosivá
Z umelého ratanu, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Skladom



























