
Sada kúpeľňových koberčekov Montana Sariyer XL Light Beige
Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dníDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňové koberčeky z kolekcie Montana budú praktickým doplnkom kúpeľne. Na ich výrobu sa používajú vysoko kvalitné materiály, vďaka ktorým sú odolné voči oderu, či zmene farby. Spodok sady je protišmykový. Možnosť prať v práčke pri 30 °C. Sada sa skladá z dvoch koberčekov s rozmermi 50 cm x 80 cm a 40 cm x 50 cm. ▪ Celková hmotnosť: 1,30 kg/m² ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 40 cm |
|---|
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Béžová |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Materiál | Polypropylén |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Protišmykový,Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný |
| Vzor | Moderný vzor |
| Kolekcia | Symphony |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 40x50 cm a 50x80 cm |
| Dĺžka | 50 cm a 50x80 cm |

Kúpeľňová, v sadách, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 1 týždeň
Protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Skladom
Kúpeľňová, kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, froté, kusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kusová
Skladom
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová
Skladom
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, rýchloschnúca
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
WC, kusová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Skladom
Kúpeľňová, kusová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, froté, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Kúpeľňová, z polyesteru, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
Elastický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Čalúnený, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Klasický, syntetický, z polyamidu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní