


Rozmery 60×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dopraj svojej kúpeľni dotyk pohodlia a štýlu. Koberček z kvalitného materiálu poskytuje príjemný pocit pod nohami po každom kúpeli či sprche. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa hodí do rôznych typov interiérov – od moderných po klasické. Praktický doplnok, ktorý spája komfort, funkčnosť a eleganciu. Koberček je protišmykový. Parametre: ▪ Materiál: bavlna
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Množstvo | Kusové |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Béžová |
| Výška vlasu | Slučkový (veľmi nízky; odolný),Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Protišmykový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | MILLY |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 60x90 cm |
| Dĺžka | 90 cm |

70×130 cm, kúpeľňová, bavlnená
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, bavlnená
Skladom
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Skladom
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
80×160 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×60 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, froté, kusová
Skladom
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, bavlnená
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
Kúpeľňová, kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×60 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Skladom
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
So zrkadlom, s osvetlením, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní