Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Obliečka na vankúš z mikrosaténu 40x40 cm Shana – douceur d'intérieur
Rozmery 40×40 cm
História cien
- 1. 5. 2026 - 3,7 €
- 19. 4. 2026 - 3,7 €
- 18. 3. 2026 - 3,8 €
- 17. 3. 2026 - 3,9 €
- 5. 3. 2026 - 4,2 €
- 4. 3. 2026 - 4 €
- 5. 12. 2025 - 4,2 €
- 28. 11. 2025 - 4,3 €
- 22. 11. 2025 - 4,4 €
- 11. 11. 2025 - 4,5 €
Popis produktu
Obliečka na vankúš z mikrosaténu 40x40 cm Shana – douceur d'intérieur
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Mikrosatén |
| Váha | 0.092 kg |
| Obsahuje výplň | Bez výplne |
| Dĺžka | 40 cm |
| Veľkosť vankúša | 40x40 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Shana |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 80 g/m² |
| Starostlivosť | Nevhodné do sušičky/perte na 30 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Odporúčame

Saténová obliečka na vankúš 40 x 40 cm - Diana prírodná
Saténová, štvorcová, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Skladom
Sada 3 ks obliečok na vankúšiky SPRING FLOWERS 45 x 45 cm
Štvorcová, so zipsom, s kvetinami
Na odoslanie o 4 dni
Francúzske bavlnené obliečky Renforcé – Štvorlístok
Skladom
Goldea krepová obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Perový vankúš 70 x 90 EMI
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom






























































