


Rozmery 80×20×14 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Larga, vysoká otvorená závesná skrinka 80x20cm modulárna, biela, S932-079 Výrobca: Cersanit Séria: Larga Produktový kód: S932-079 Technické údaje: Šírka: 20 cm Hĺbka: 14 cm Výška: 80 cm Materiál: Drevotriesková doska Farba: biela Typ skrinky: Modulárna séria, na zavesenie Dodávané zmontované Kód EAN: 5901771007029 Váha: 5,30kg KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK - LARGA Kolekcia LARGA okrem jednoduchého systému spájania prvkov ponúka nábytok a dokončovacie doplnky v mnohých farebných variantoch, čo ďalej zvyšuje možnosti personalizácie. Nábytok LARGA je k dispozícii v troch farbách na výber: univerzálna biela, šedá a modrá. Rafinované detaily, ako sú rôzne typy rukovätí a nôh v nasledujúcich farbách: strieborná, čierna a zlatá. Dosky sú k dispozícii v piatich farbách: biela, šedá, modrá, biely mramor a čierny mramor a zároveň v siedmich dĺžkach od 60 do 180 cm.
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 14 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Vysoké |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Ean | 5901771007029 |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 140 |
| Výška (mm) | 800 |
| Šírka skrinky | 20-29 cm |
| Séria | Cersanit Larga |
| Výrobca | CERSANIT |

90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom