









Rozmery 47×50×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 50 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Grafitová matná Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Grafitová matná Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet zásuviek: 2 Priestranné zásuvky s funkciou tichého zatvárania Plný výsuv uľahčujúci prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Grafitová matná |
| Farba korpusu | Grafitová matná |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Farba profilu | Grafitová matná |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |

S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom