Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Zelená ženilková rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Omao – Makamii
Rozmery 70×240×166 cm
História cien
- 28. 4. 2026 - 1 869,2 €
- 19. 4. 2026 - 1 869,2 €
- 10. 3. 2026 - 1 792 €
- 20. 2. 2026 - 1 792,7 €
- 15. 2. 2026 - 1 687,2 €
- 14. 2. 2026 - 1 792,7 €
- 5. 2. 2026 - 2 109 €
- 16. 1. 2026 - 1 792 €
- 26. 11. 2025 - 1 616 €
- 10. 11. 2025 - 1 898,1 €
Popis produktu
Zelená ženilková rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Omao – Makamii
Rozmery
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 166 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Zelená |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 22 cm |
| Výška podrúčky | 54 cm |
| Výška zadnej opierky | 33 cm |
| Šírka sedadla | 240 cm |
| Hĺbka sedadla | 62 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 3 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 126 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 102 cm |
| Nosnosť | 400 kg |
| Váha | 128 kg |
| Veľkosť pohovky | Štvormiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR)/pružiny |
| Produktový rad | Omao |
| Roh a tvar | S leňoškou/ľavý roh |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska/preglejka/masívna borovica/MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 70000 martindale |
| Názov poťahu | Sic Flow 15 |
| Materiál čalúnenia | Ženilka |
| Výrobca | Makamii |
Odporúčame

Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Modrá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Hnedá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, - pravý roh
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždneNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
































































