






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievaťelný LED pásik. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Funkcia RGB + W (biela). Možnosť nastavenia intenzity jasu. 164 funkcií pre širokú škálu svetelných efektov. Jednoduchý zasúvací systém a samolepiaca zadná strana zaručia bezproblémovú montáž. Flexibilný materiál. Sada nie je rozšíriteľná. Možné skrátiť podľa potreby (na označených miestach, každých 20 cm). Dĺžka: 3 m. Typ zásuvky: C. Viac o elektrických zásuvkách nájdete tu.
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Druh | Nástenné, LED pásy |
| Rgb | Ano |
| Typ | LED pásik |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 9,6 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 9,6 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 165 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 9,6 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | SIMPLED Paulmann, LED STRIPE Paulmann, MAXLED Paulmann |
| Výrobca | Paulmann |

Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Plastové, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Skladom
Sklenené, solárne, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, solárne
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, stojace, LED pásy
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, solárne, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, s napätím 12V, nástenné
Skladom
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, nástenné, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, priemer
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, kovové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne, nástenné
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovové, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, plastové, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo