




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné zapustené svietidlo. Vhodné na decentné osvetlenie chodieb a schodísk. Obsahuje pohybové čidlo aj senzor súmraku. Dosah senzora: 2 m. Doba svietenia: 30 s. Detekčný uhol: 120°. Súmrak: 50 lx. Stupeň krytia: IP65. Montážna krabica pre zapustenú montáž je súčasťou balenia.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky, Nad schodisko |
| Montážný otvor | 60 mm |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 2,5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 50 lm |
| Typ | Schodiskové svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom/Senzor súmraku |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 5 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 2,5 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Tvar | Štvorcový |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Chodba/Schodisko |
| Hĺbka zapustenia | 36 mm |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 2,5 W |
| Series | EXIN Kanlux |
| Výrobca | Kanlux |

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, plastové, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, LED
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo