
Piesková nástenná lampa pštros Ostrich velvet sand - 18*15*57 cm / E27
Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Solárny reťazec s 10 LED žiarovkami. Farba svetla: teplá biela. Priemer žiarovky: 4,4 cm. Výdrž batérie: 6-8 h. Prevádzka s integrovanou batériou NiMH (1,2V / 600 mAh).
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Svetelný zdroj | Solárny zdroj |
| Napájacie napätie | 12V |
| Druh | Svetelné reťaze |
| Farba | Biela |
| Typ | Dekorácia/Solárne svietidlo/Vonkajšia reťaz |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia/Solárna technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Počet žiaroviek | 10 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Kapacita | 600 mAh |
| Výdrž batérie | 8 h |
| Napätie | 12 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Series | SOLAR Grundig, SOLAR STRING Grundig |
| Výrobca | Grundig |

Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Skladom
Plastové, solárne, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, priemer
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, do zásuvky, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, ekologické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, do zásuvky, s napätím 230V
Na odoslanie o 2 dni

Do zásuvky, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, s napätím 12V, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, nástenné, RGB
Skladom
Stojace
Skladom
Kovové, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenené, kovové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, nástenné, priemer
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenené, solárne, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom