





Najlepšia cena za posledných 30 dní: 54,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Solárny LED luster je ideálnym riešením na osvetlenie záhrad, altánkov, terás či pergol bez potreby pripojenia k elektrickej sieti. Počas dňa sa nabíja pomocou slnečného žiarenia. Litiumová batéria s kapacitou 12000 mAh je súčasťou balenia. Dĺžka kábla pri svietidle: 3 m. Dĺžka kábla solárneho panelu: 5 m. Rozmery solárneho panelu: 1,5 x 29 x 35 cm. Doba nabíjania: 4 - 6 hodín. Výdrž batérie: až 14 hodín.
| Svetelný zdroj | Solárny zdroj |
|---|---|
| Napájacie napätie | 12V |
| Farba svetla | Studená biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 70 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 1400 lm |
| Typ | Vonkajšie závesné svietidlo/Solárne svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Solárna technológia |
| Napätie | 12 V |
| Max. príkon zdroja | 70 W |
| Uhol vyžarovania | 90 ° |
| Index podania farieb (cri) | 70 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Kapacita | 12000 mAh |
| Výdrž batérie | 14 h |
| Celkový príkon svietidla | 140 W |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Series | SOLAR Aigostar, SOLAR CHANDELIER Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

Solárne, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo

Solárne, RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Kovové
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, plastové, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Skladom
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, s napätím 230V, LED pásy
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo