Brilagi-LED stmievateľné svietidlo so senzorom ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm+
Nie je skladom
História cien
Popis produktu
Parametre
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja18 W
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Teplota chromatickosti4000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok1800 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/So senzorom
Ekvivalent klasickej žiarovky125 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja18 W
TvarŠtvorcový
Uhol vyžarovania112 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla18 W
SeriesULTRA SLIM Brilagi
VýrobcaBrilagi
Odporúčame
4x LED garážová lampa 120cm 36W 3600lm čierna 4500k
-11 %