






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné svietidlo v modernom dizajne s diaľkovým ovládaním. Voliteľná teplota chromatickosti: 3000/4000/6000K. Stmievanie, funkcia nočného osvetlenia a časovač. Varianty osvetlenia: vonkajší okruh 3000K + vnútorný 6000K, celé svietidlo 4000K, vonkajší okruh 6000K + vnútorný 3000K. Variant osvetlenia je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládania.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 49 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3430 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 49 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 49 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 235 W |
| Series | MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, atypické
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, s 1 svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Atypické, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, sklenené, kovové
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 deň
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo