








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 43.60 € a so zárukou na 3 roky.
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | GU10 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Luster na lanku |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 10 W |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Príkon zdroja | 8,5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Celkový svetelný tok | 806 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Celkový príkon svietidla | 8,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v rustikálnom štýle, v provence štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDo kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevený, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v rustikálnom štýle, v provence štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo