Porovnajte ceny od 29,6 € do 31,7 € v 2 e-shopoch:
Brilagi - LED nástenné bodové svietidlo CRESTO 1xGU10/10W/230V zlatá
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 29,6 € do 31,7 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 2,1 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 30. 5. 2026 - 31,7 €
- 30. 5. 2026 - 31,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 29.60 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba svetla | Denné biele |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Príkon zdroja | 8,5 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Celkový svetelný tok | 806 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Pätica | GU10 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Nástenné bodové svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 10 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Chodba |
| Celkový príkon svietidla | 8,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Podobné produkty

Brilagi - LED nástenné bodové svietidlo CRESTO 1xGU10/10W/230V taupe
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.1698 - Nástenná lampa NOX 1xE14/10W/230V zlatá
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Moderná nástenná lampa oceľ s tienidlom bielym - Bergamo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa oceľ s šedým tienidlom - Brescia
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa medená s flexibilným ramenom - Brescia Combi
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Luster na tyči AMOS 3xE27/40W/230V zlatá
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenná lampa AMOS 1xE27/40W/230V zlatá
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné stropné svietidlo tmavosivé s drevom vrátane WiFi E27 - Arthur
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Inteligentné nástenné svietidlo chróm IP44 vrátane 2 wifi G9 - Bath
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Brilagi - Vonkajšie nástenné svietidlo TRIANGLE 1xE27/60W/230V čierna IP65
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Moderná nástenná lampa oceľ s flexibilným ramenom - Brescia Combi
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Trio Kula osvetlenie 14x20 cm kov chróm tr 284270106 TR284270106
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné nástenné svietidlo biele a bronzové s lampou na čítanie - Renier
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel tmavý bronz nastaviteľné s USB-C vrátane LED - Modric
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Nástenná lampa HILTON 1xE27/15W/230V + LED/3W/230V mosadz/čierna
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Trio Arturo osvetlenie 45x12 cm kov drevo TR284470332
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Art Deco nástenná lampa zlatá a opálové sklo - Flore
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Dizajnová nástenná lampa mosadz vrátane LED stmievateľná - Notia
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa biela s čiernym zamatovým tienidlom - Brescia
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa oceľ s bielym tienidlom - Brescia
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Nástenná lampa bronzová s flexibilným ramenom a oranžovým tienidlom so zlatým interiérom 18cm - Brescia Combi
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Dizajnová nástenná lampa čierna so zlatom - Fold
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zuma Line 20034-BK - Nástenné svietidlo TUBO WL 1xGU10/50W/230V čierna
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Flexibilná nástenná lampa NUBILA WOOD 1xE27/25W/230V + LED/3W dub/čierna/krémová
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Drevená nástenná lampa s čiernou - Galgje
Zapínané vypínačom, drevené, s napätím 230V
Skladom
Trio Condus stropné osvetlenie čierna tr 6801011-32 TR6801011-32
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenná oblúková lampa oceľová s tienidlom zelená 35/35/20 nastaviteľná
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilliant - Nástenné bodové svietidlo TELIO 1xE14/28W/230V biela
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Bodové svietidlo CRISPINA 1xGU10/10W/230V béžové
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa mosadz s tienidlom čierny zamat - Brescia
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Brilagi - Flexibilná nástenná lampa SELE 1xGU10/30W/230V čierna
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Trio Sandrina nástenné svietidlo biela 201200100 TR201200100
Zapínané vypínačom, sklenené, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm biela IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm + DO
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo





