Rabalux 71438-LED Stm. kúp. stropné svietidlo ALENZO LED/24W/230V IP44 čierna +DO
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
FarbaBiela
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja24 W
Priemerná životnosť zdroja15000 h
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP44
Celkový svetelný tok1500 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky105 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja24 W
TvarGuľatý
ŠtýlOstatné
MiestoKúpeľňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla24 W
SeriesALENZO Rabalux
VýrobcaRabalux
Podobné produkty
Stropné LED svietidlo Gea, 1x LED 36w, 3000-6000k, b
So studeným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Fulgur s-42585-LED Stropné sviet. so senz. NOMY-S 18W/230V 3000/4000/6000K IP40 čierna