



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu MAXLED máme skladom za cenu 33.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Tvar | Štvorcový |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP30 |
| Typ | LED panel prisadený |
| Funkcie | LED technológia |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový svetelný tok | 4000 lm |
| Spôsob montáže | Prisadené |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 280 W |
| Series | LED PANEL Maxled |
| Výrobca | MAXLED |

Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Výška, hĺbka, priemer
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Skladom
S denným bielym svetlom
Skladom
Kovový, priemer, inteligentný
Skladom
Sklenený, kovový, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, priemer
Skladom
Kovový, plastový, priemer
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom
Skladom
S denným bielym svetlom
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo