







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 292.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Vnútorné |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | G9 |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Počet žiaroviek | 15 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 5250 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 45 W |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Series | MISTEL Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Vnútorné, šírka, výška
Na odoslanie o 2 dni
Vnútorné
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie, svetelné reťaze
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, ekologické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie, svetelné reťaze, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom

Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie
Skladom
Vnútorné, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie, vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby
Skladom
Vonkajšie, svetelné ozdoby
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Na odoslanie o 2 dni
Vonkajšie
Skladom
Vnútorné, priemer
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, ekologické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné
Na odoslanie o 2 dni
Vonkajšie, svetelné ozdoby, vnútorné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom

Svetelné reťaze, vnútorné, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné ozdoby, vnútorné, priemer
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšie, svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, vnútorné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo