










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vodotesné LED svietidlo s integrovaným zdrojom. Ideálna náhrada za bežné priemyselné svietidlá. Na inštaláciu nie je potrebné svietidlo rozoberať. Vďaka LED technológii ušetríte až 80 % energie v porovnaní s klasickými žiarovkami.
| Typ žiarivky | LED |
|---|---|
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K) |
| Miesto | Záhrada a cesty/Garáž |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Typ | Technické svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 150 W |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2160 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | TECHNICAL, G-SERIES V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Skladom
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
SkladomDoprava zadarmo
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
Skladom
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s teplou bielou farbou, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Skladom

LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED
Na odoslanie o 2 dni
LED
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Skladom
LED
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo