LED Podlinkové svietidlo LED/50W/230V 4000K 150 cm biela
4,7(3 hodnotenia)
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Typ žiarivkyLED
TypPodlinkové svietidlo
MiestoKuchyňa
FunkcieLED technológia
ŠtýlOstatné
Spôsob zapojeniaPriame zapojenie
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja50 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja50 W
Ekvivalent klasickej žiarovky380 W
Teplota chromatickosti4000 K
Celkový svetelný tok5500 lm
Index podania farieb (cri)80 Ra
Uhol vyžarovania120 °
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla50 W
SeriesLINK Polux
VýrobcaPolux
Recenzie
4.7
3 hodnotenia
5
2 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
Kvalita a cena
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Spokojný používateľ
dobrá svítivost
špatné uchycení svítidla
Stiahnuté z Heureky
Světelnost ,jednoduchá montáž
Podobné produkty
TOP LIGHT Svetlo podlinkové ZSUT 120 CCT, Biela
S klasickou žiarivkou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Philips - LED Podlinkové svietidlo PROJECTLINE LED/3,4W/230V 3000/4000/6500K
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zaparkorun Senzorové LED svetlo s detekciou pohybu - 19 cm
LED
Na odoslanie o 2 dni
LED svietidlo Tony, 1x LED 1w 4000k, 3CCT, w, (23 cm), senzor pohybu
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
BERGE LED trubica - 150 cm - T8 - 20W - 2520lm - 140LM/W - 6000K
-20 %
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
-20 %
Dostupné v 2 e-shopoch
LED svietidlo Vito, 1x LED 4w, 4000k, w, (30 cm), vypínač
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 1 deň
Aigostar - LED Podlinkové svietidlo LED/40W/230V 4000K 120 cm biela
-13 %