Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Markslöjd 108920 - LED Stm. nabíjacia lampa ASTRID LED/2W/1200 mAh IP44 zelená
História cien
- 13. 5. 2026 - 30,9 €
- 7. 11. 2025 - 30,9 €
Popis produktu
Stolná lampa s integrovanou batériou s kapacitou 1200 mAh. Nastavenie jasu: 100 %, 60 %, 20 %, VYP. Farebná teplota: 1800K. Lampu nabijete pomocou USB-C kábla (súčasť balenia). Doba svietenia: max. 8 hodín. Doba nabíjania: 4 hodiny. Stupeň ochrany IP44, vďaka čomu je odolná voči vlhkosti a vhodná na použitie vonku alebo v vlhkých priestoroch.
Parametre
| Typ | Stolná lampa/Vonkajšia lampa |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné krokovo/Na batérie, sú súčasťou |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 2 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 2 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 15 W |
| Teplota chromatickosti | 1800 K |
| Celkový svetelný tok | 200 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Výdrž batérie | 8 h |
| Napätie | 5 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 2 W |
| Series | TABLE LAMP Markslojd, EURIA Leuchten Direkt, ASTRID Markslöjd, PETIT Markslöjd |
| Výrobca | Markslöjd |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo






























































