
Eglo Fueva led nástenné svietidlá oceľ matný nikel 99221
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné/nástenné LED svietidlo so senzorom pohybu. Svietidlo je vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Automaticky sa zapína a vypína v reakcii na pohybujúce sa objekty. Zmena farby svetla pomocou prepínača na svietidle: 3000K / 3500K / 4000K. Dosah senzora: max. 4,5 m. Doba svietenia: 5 sekúnd až 5 minút. Nastavenie súmraku: 2/10/50 lx/VYP. Stupeň krytia IP65 – odolnosť voči poveternostným vplyvom.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Max. príkon zdroja | 12 W/18 W |
| Príkon zdroja | 12 W/18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Celkový svetelný tok | 2000 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Počet spínacích cyklov | 30000 ON/OFF |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K/3500 K/3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Tvar | Štvorcový |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Typ | Vonkajšie stropné svietidlo/Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Miesto | Záhrada a cesty/Kúpeľňa |
| Series | BENO Kanlux |
| Výrobca | Kanlux |

Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
Skladom



Kovový, výška, hĺbka
Skladom
Kovový, plastový, priemer
Skladom
Plastový, šírka, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový
Skladom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Kovový, priemer, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Plastový, šírka, výška
Skladom
Plastový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni

S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo