Odporúčame
Ecolite WML300-CCT/24W/CR - LED Stropné svietidlo MAKARON LED/24W/230V IP44 čierna
História cien
- 28. 4. 2026 - 28,9 €
- 22. 4. 2026 - 28,9 €
- 7. 11. 2025 - 33,9 €
Popis produktu
Moderné stropné svietidlo s úspornou LED technológiou. Vďaka stupňu krytia IP44 vhodné aj do miestností s vyššou vlhkosťou. Možnosť manuálneho prepínania medzi 3 teplotami chromatickosti - 3000K, 4000K a 6000K. Na výber je niekoľko veľkostí s príslušným výkonom.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000/6000/3000 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 2040 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 145 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Series | MAKARON Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


































