
LED stolová lampa Solight sivá WO51-S
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomNajlepšia cena za posledných 30 dní: 20,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 20.99 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Hlavný materiál | Kov |
| So štipcom | Ano |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 4,5 W |
| Typ | Lampa s klipom |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na kábli |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 4,5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 4,5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 340 lm |
| Series | LAMP WITH A CLIP Eglo |
| Výrobca | Eglo |

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, sklenená
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
Zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Skladom
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo