









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 137.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Hlavný materiál | Drevo |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Celkový príkon svietidla | 25 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Dekor dreva | Dub |
| Funkcie | LED technológia |
| Pätica | E14 |
| Počet žiaroviek | 5 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Luster prisadený |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Štýl | Boho |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40 W |
| Farba svetla | Denná biela |
| Series | ANTHONY Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Sklenené, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
S diaľkovým ovládaním, atypické, do spálne a obývačky
Skladom

Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, okrúhle, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, okrúhle, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, drevené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, sklenené, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo