Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Čierna komoda 180x75x40 cm Solei – MOME
Rozmery 75×180×40 cm
História cien
- 5. 4. 2026 - 687,7 €
- 20. 2. 2026 - 687,7 €
- 16. 2. 2026 - 809 €
- 14. 2. 2026 - 687,7 €
- 5. 2. 2026 - 809 €
- 16. 1. 2026 - 687 €
- 28. 11. 2025 - 647,2 €
- 7. 11. 2025 - 728,1 €
Popis produktu
Čierna komoda 180x75x40 cm Solei – MOME
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Nožičky | S nožičkami |
| Krajina pôvodu | CN |
| Výška nôh | 17 cm |
| Nosnosť | 30 kg |
| Váha | 62.9 kg |
| Uzatvárací systém | Push to open (bezúchytkové otváranie)/soft close (tiché dovieranie) |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Produktový rad | Solei |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Vlastnosti | S poličkami/na nožičkách/s dvierkami |
| Materiál nôh | MDF |
| Dekor | Pololesk |
| Material | MDF |
| Výrobca | MOME |
Odporúčame

Komoda Kuba 60 cm - 6 šuplíkov biela
Zásuvková, kombinovaná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 120 cm 8 zásuviek dub sonoma
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 120 cm 6 zásuviek dub sonoma
Zásuvková, kombinovaná, matná
Skladom
Komoda Houseland CLARA 142 cm dub prírodný
V dekore dub, kombinovaná, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Vasagle Tal hnědá
Zásuvková, v rustikálnom štýle, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 60 cm - 4 zásuvky biela
Zásuvková, kombinovaná, matná
Skladom
Kancelárska zásuvková komoda BLOCK, 1600 × 400 × 710 mm, 4× dvere, biela
Kombinovaná, matná, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Kuba 60 cm - 5 zásuviek biela
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 120 cm 6 zásuviek biela
Zásuvková, v modernom štýle, matná
Skladom
Komoda JULIA K15S Grafit/dub wotan
85×74×35 cm, v dekore dub, zásuvková
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda VASAGLE Ate hnědá
Zásuvková, v rustikálnom štýle, kombinovaná
Skladom
Komoda Torvi K 110 cm wenge
Kombinovaná, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda JERRY K 80 cm 1 dvere 3 zásuvky biela
Kombinovaná, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda JERSEY, 76 x 65 x 35 cm, biela Casaria
V rustikálnom štýle, v provence štýle, s nožičkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 60 cm - 6 zásuviek dub sonoma
Zásuvková, kombinovaná, matná
Skladom
Komoda Kuba 120 cm 6 zásuviek dub sonoma/biela
Zásuvková, v rustikálnom štýle, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Červená nízka komoda z borovicového dreva 110x80 cm Misti – Marckeric
80×110×40 cm, drevená, zásuvková
Skladom
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda Kuba 120 cm 8 zásuviek biela
Zásuvková, kombinovaná, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda JULIA K13D3 Grafit/dub wotan
85×110×35 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda Houseland Chloe hnedá/čierna
V rustikálnom štýle, kombinovaná, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Komoda s textilnými zásuvkami Vasagle Busman hnedá/čierna
Zásuvková, s košíkmi, v rustikálnom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Komoda Houseland Tanya hnedá
V rustikálnom štýle, kombinovaná, s nožičkami
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Vasagle Tanya béžová
V rustikálnom štýle, kombinovaná, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda Kryštof 140 cm 2 skrinky a 4 zásuvky dub sonoma/biela
Kombinovaná, v modernom štýle, matná
Skladom
Komoda Rollo K 140 cm bílá matná
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Skladom
Dvojdverová komoda Asha 167 cm so zásuvkami - kasmír
71×167 cm, matná, s klasickým otváraním
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Termoska v bielo-zlatej farbe 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
Skladom
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový koberec 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Nástenný nočný stolík Woodman Farsta Wall Bedside
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Bielo-modré obliečky na jednolôžko 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
Štamperlíky v súprave 6 ks 50 ml – Lyngby Glas
Na liehoviny, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom















































