Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 198,1 €
- 1. 5. 2026 - 198,1 €
- 4. 4. 2026 - 188,7 €
- 2. 4. 2026 - 169,81 €
- 2. 4. 2026 - 188,7 €
- 26. 3. 2026 - 169,81 €
- 18. 3. 2026 - 188,7 €
- 18. 3. 2026 - 169,81 €
- 13. 3. 2026 - 169,9 €
- 17. 2. 2026 - 188,7 €
- 2. 2. 2026 - 169,9 €
- 9. 1. 2026 - 163,3 €
- 5. 1. 2026 - 181,4 €
- 20. 11. 2025 - 163,3 €
- 22. 7. 2025 - 181,4 €
- 31. 12. 2024 - 178,97 €
- 2. 12. 2024 - 176,09 €
- 27. 11. 2024 - 158,5 €
- 12. 11. 2024 - 176,09 €
- 4. 11. 2024 - 174,71 €
- 1. 11. 2024 - 157,25 €
- 17. 9. 2024 - 174,71 €
- 14. 9. 2024 - 157,25 €
- 13. 9. 2024 - 149,49 €
- 13. 8. 2024 - 166,08 €
- 20. 6. 2024 - 174,71 €
Popis produktu
Špecifikácie výrobku: - Telo komody je vyrobené zo 16 mm bielej laminovanej dosky odolnej proti oderu. - Čelá z akrylovej MDF dosky - Hrany sú pokryté hranou ABS, ktorá poskytuje vysokú ochranu proti poškodeniu Prezrite si všetky komody z kolekcie Kryštof. Parametre: Šírka: 138 cm Výška: 99 cm Hĺbka: 40 cm Hrúbka dosky: 16 mm Materiál: Laminovaná doska Hmotnosť: 65 kg Hĺbka zásuvky: 34 cm Šírka zásuvky: 51 cm Povrchová úprava: Mat Dekor: Bez určenia, Dub Sonoma, Dizajn: Moderný, Funkcia: Omezovač vysunutí zásuvky, Hmotnosť: 65 kg, Materiál: MDF, Lamino, Počet dverí: 2, Počet zásuviek: 4 zásuvky, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Priame, Typ: Bez nožičiek, Úchytky: Bez úchytiek, Vzor: Dvojfarebné, Zatváranie: Kombinované, Hĺbka: 40 cm, Šírka: 138 cm, Výška: 99 cm
Rozmery
| Šírka: | 138 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 99 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Zatváranie | Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Výrobca | Ak furniture |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pěkná skříňka, splňuje předpoklady.
Zakúpené v eshope Houseland.sk
Stiahnuté z Heureky









