





Rozmery 60×100 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 26,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Objavte luxus a pohodlie so zamatovými kúpeľňovými predložkami od Mila Home. Táto súprava obsahuje dve predložky s rozmermi 100x60 cm a 60x50 cm, ktoré dodajú vašej kúpeľni elegantný vzhľad. Mäkký zamatový povrch je príjemný na dotyk a zaisťuje maximálny komfort. Tieto predložky nielen skrášlia váš priestor, ale tiež zvýšia bezpečnosť vďaka protišmykovej úprave.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Hnedá |
| Štruktúra materiálu | Ohybná/mäkká |
| Krajina pôvodu | TR |
| Počet kusov | 2 ks |
| Materiál | Textil |
| Hrúbka | 1 cm |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Dĺžka | 100 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Úprava | Digitálna tlač/lesklý |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 325 g/m² |
| Vlastnosť | Protišmykový/vhodný na pranie/antibakteriálne/antialergénny |
| Starostlivosť | Nežehliť/perte na 30 stupňov/nepoužívajte chemické bielidlo/možno prať v práčke |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Material | Textil |
| Výrobca | Mila Home |

60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková

50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, v sadách
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
WC, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, v sadách

50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
Protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×90 cm, kúpeľňová, v sadách
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, bavlnená, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Skladom
Kúpeľňová, z polyesteru, okrúhla
Na odoslanie o 1 týždeň
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
WC, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
50×70 cm, kúpeľňová, froté
Na odoslanie o 3 dni
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, kusová
Na odoslanie o 3 dni
60×90 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Silikónová
Skladom
Kovová
Skladom
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Pre chlapca
Skladom