Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 327,3 €
- 19. 4. 2026 - 327,3 €
- 27. 12. 2025 - 339,15 €
- 22. 11. 2025 - 358 €
- 11. 11. 2025 - 359 €
- 7. 11. 2025 - 359,1 €
Popis produktu
Kreslo vo svetloprírodnej farbe s výpletom Yalia – Kave Home
Rozmery
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 72 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| S podrúčkami | Ano |
| Typ | Pevné |
| Farba | Béžová |
| Tvrdosť sedadla | Tvrdé |
| Krajina pôvodu | VN |
| Typ kresla | Drevené/s výpletom/bez čalúnenia |
| Šírka podrúčky | 3.5 cm |
| Výška podrúčky | 63 cm |
| Výška zadnej opierky | 40 cm |
| Šírka sedadla | 65 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Výška nôh | 34 cm |
| Vlastnosti | S podrúčkami/na nožičkách |
| Nosnosť | 130 kg |
| Váha | 11 kg |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | FSC 100% |
| Produktový rad | Yalia |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Dizajnový štýl | Retro/rustikálny/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív dub |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Materiál konštrukcie | Masívny dub |
| Špecifikácia materiálu | 95% polypropylén/5% polyester |
| Materiál čalúnenia | Povraz |
| Material | Drevený masív |
| Výrobca | Kave Home |
Recenzie
Používateľské recenzie
Som veľmi spokojná, je nielen krásne, ale aj pohodlne
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom

















