Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžová zamatová modulárna rohová pohovka (pravý roh) Bellis – Micadoni
Rozmery 70×218×155 cm
História cien
- 30. 4. 2026 - 1 690,7 €
- 19. 4. 2026 - 1 690,7 €
- 10. 3. 2026 - 1 622 €
- 5. 3. 2026 - 1 622,7 €
- 16. 1. 2026 - 1 832 €
- 5. 12. 2025 - 1 622,65 €
- 28. 11. 2025 - 1 527,2 €
- 27. 11. 2025 - 1 525 €
- 22. 11. 2025 - 1 526 €
- 5. 11. 2025 - 1 527 €
- 5. 11. 2025 - 1 769 €
Popis produktu
Béžová zamatová modulárna rohová pohovka (pravý roh) Bellis – Micadoni
Rozmery
| Šírka: | 218 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 155 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Orientácia | Pravá |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Béžová |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 26 cm |
| Výška podrúčky | 58 cm |
| Výška zadnej opierky | 30 cm |
| Šírka sedadla | 218 cm |
| Hĺbka sedadla | 62 cm |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Výška nôh | 5 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 124 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 94 cm |
| Nosnosť | 450 kg |
| Váha | 96 kg |
| Veľkosť pohovky | Štvormiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok/čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Pružiny/molitan (PUR) |
| Produktový rad | Bellis |
| Roh a tvar | Pravý roh/s leňoškou |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Preglejka/MDF/drevotrieska |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 100000 martindale |
| Názov poťahu | Riviera 21 |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Výrobca | Micadoni |
Odporúčame

Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Hnedá rozkladacia rohová pohovka ZENOVA 220x140 cm, obojstranná
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, - pravý roh
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždneNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Samodržiaci nástenný háčik v striebornej farbe Wenko Celano
Samolepiaci, nástenný, prísavkový
Skladom
























































