Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Biele bavlnené detské obliečky na dvojlôžko 200x200 cm Zoo Animals – Bianca
Rozmery 200×200 cm
História cien
- 1. 5. 2026 - 32,6 €
- 19. 4. 2026 - 32,6 €
- 5. 3. 2026 - 30,9 €
- 5. 3. 2026 - 30,6 €
- 16. 1. 2026 - 30,9 €
- 26. 11. 2025 - 29,3 €
- 11. 11. 2025 - 30,9 €
- 7. 11. 2025 - 32 €
- 5. 11. 2025 - 32,7 €
Popis produktu
Biele bavlnené detské obliečky na dvojlôžko 200x200 cm Zoo Animals – Bianca
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Biela |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 2 |
| Váha | 1.32 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 200x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Zoo Animals |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Zakladací |
| Vzor | S potlačou |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Možno prať v práčke/perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Bianca |
Odporúčame

XPOSE® Bavlnené obliečky LUČNÁ ROMANCE na dve postele
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Aneta béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Lesné zvieratká
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Čučoriedky prírodné
Klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Svietiace bavlnené obliečky DINO biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé – Žabky
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - plachetnice 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Jerry Fabrics Obliečky do postieľky ZAJAČIK BING
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Obliečky z mikrovlákna SPRING BEAR hnedé Rozmer obliečky: 70 x 80 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom, so zvieratkami
SkladomDoprava zadarmo
Goldea krepové posteľné obliečky - pivonky s textami 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na slonovej kosti 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Mariola
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky deluxe - akvarelové kvety 140 x 200 a 70 x 90 cm
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - čučoriedky s námorníckou modrou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky LIGHTHOUSE POLY modré Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - slovenská lúka 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Detské obliečky MY LITTLE PONY FRIENDSHIP ružové
Pre dievča, klasická
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky RUŽIČKY
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky - srdiečka na púdrovo ružovom s prúžkami 140 x 200 a 70 x 90 cm
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Motýliky béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky FLOVINA POLY farebné Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé – Viktorie
Klasická, bavlnená
Skladom
Bavlnené obliečky CATTAMI POLY tmavozelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé - Rozkvitnutá lúka prírodná
Klasická, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnené posteľné obliečky duo - púpavy so žltou 140 x 200 a 70 x 90 cm
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
XPOSE® Obliečky do postieľky MINNIE - Flowers 02
Do postieľky, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé - Bianca béžová
Klasická, bavlnená
Skladom
Obliečky bavlnené Motýle farebné 200x140cm+90x70cm TiaHome
140×200 cm, klasická, so zipsom
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
































































