
Zelená rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkladacia, v modernom štýle, látková
-15 %1 095 €
1 289 €

Béžová rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (pravý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - pravý roh
-15 %1 384 €
1 629 €

Svetloružová rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkladacia, v modernom štýle, látková
-15 %1 044 €
1 229 €

Modrá rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkladacia, v modernom štýle, látková
-6 %1 104 €
1 169 €

Sivá rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
-15 %1 095 €
1 289 €

Béžová rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - ľavý roh
-15 %1 384 €
1 629 €

Béžová rozkladacia pohovka z textílie buklé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, rozkladacia, v modernom štýle, látková
1 104 €

Svetloružová rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - ľavý roh
-15 %1 376 €
1 619 €

Modrá rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - ľavý roh
-15 %1 376 €
1 619 €

Svetloružová rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (pravý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - pravý roh
-15 %1 376 €
1 619 €

Zelená rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - ľavý roh
-15 %1 384 €
1 629 €

Sivá rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (pravý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - pravý roh
-15 %1 384 €
1 629 €

Zelená rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (pravý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - pravý roh
-15 %1 384 €
1 629 €

Sivá rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - ľavý roh
-15 %1 333 €
1 569 €

Modrá rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (pravý roh) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkladacia, látková, - pravý roh
-15 %1 376 €
1 619 €
Modrá rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
Rozmery 91×255×162 cm
Vybraná varianta:Modrá rozkladacia rohová pohovka z textílie buklé (ľavý roh) Quinoa – Bonami Selection
História cien
- 23. 5. 2026 - 1 376 €
- 8. 5. 2026 - 1 376 €
- 29. 4. 2026 - 1 619 €
- 24. 4. 2026 - 1 376,2 €
- 21. 4. 2026 - 1 619 €
- 17. 4. 2026 - 1 376,2 €
- 15. 4. 2026 - 1 619 €
- 8. 4. 2026 - 1 376,2 €
- 28. 3. 2026 - 1 619 €
- 24. 3. 2026 - 1 549 €
- 19. 3. 2026 - 1 316,7 €
- 16. 3. 2026 - 1 549 €
- 20. 2. 2026 - 1 316,7 €
- 15. 2. 2026 - 1 239,2 €
- 14. 2. 2026 - 1 316,7 €
- 12. 2. 2026 - 1 549 €
- 21. 1. 2026 - 1 316 €
- 27. 12. 2025 - 1 316,65 €
- 14. 11. 2025 - 1 084 €
- 11. 11. 2025 - 1 102 €
- 7. 11. 2025 - 1 161 €
- 5. 11. 2025 - 1 239 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vďaka mäkkému poťahu z tkaniny buklé ponúka pohovka okrem nadčasového dizajnu aj výnimočné pohodlie. Dobré vedieť: poťah je vyrobený zo 100 % recyklovaných PET fliaš.
Rozmery
| Šírka: | 255 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 162 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Modrá |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Chrbtové vankúše | Odnímateľné |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 20 cm |
| Výška podrúčky | 62 cm |
| Výška zadnej opierky | 32 cm |
| Šírka sedadla | 210 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 3 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 118 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 110 cm |
| Nosnosť | 305 kg |
| Váha | 120 kg |
| Veľkosť pohovky | Trojmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Veľkosť priestoru na spanie | 150x200 |
| Výplň | Pružiny/molitan (PUR) |
| Produktový rad | Quinoa |
| Roh a tvar | S leňoškou/ľavý roh |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Funkcia | Rozkladacia/s úložným priestorom |
| Dizajnový štýl | Boho/škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Masívna borovica/MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 95000 martindale |
| Názov poťahu | NOW OR NEVER 77 |
| Materiál čalúnenia | Buklé |
| Výrobca | Bonami Selection |
Recenzie
Používateľské recenzie
Veľmi pohodlný rohový gauč, ktorý sa ľahko montuje! Materiál je veľmi kvalitný!
Podobné produkty

Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava PAUL MODEL 2 Sivá/čierna Ľavá
75×240×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava PRAKTIK
74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rohová pohovka Venuste denim blue/brown
90×227×80-160 cm, látková, v modernom štýle
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SMART BOUCLE 232x143 cm, sivohnedá
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SMART BOUCLE 232x143 cm, sivo-hnedá
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Tmavozelená rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Tmavozelená rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava FOX Pravá Tmavosivá
98×224×146 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždne
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L LIVARO 251x140 cm, svetlosivá
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L LIVARO 251x140 cm, svetlosivá
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SEVIO 246x145 cm, sivá + 2 vankúšiky ZDARMA
82×246×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Tmavomodrá rohová pohovka SMART COSARO, obojstranná + 2 vankúšiky ZADARMO
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavomodrá rohová pohovka SMART COSARO, obojstranná + 2 vankúšiky ZADARMO
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SEVIO 246x145 cm, tmavo sivá + 2 vankúšiky ZDARMA
82×246×145 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SILVIANO 230x140 cm, béžová
77-90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L SILVIANO 230x140 cm, sivá
90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
Zelená zamatová rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, látková, - pravý roh

Tyrkysovomodrá menčestrová rozkladacia rohová pohovka (ľavý roh) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
AKCIA Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná II. akosť
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
AKCIA Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná II. akosť
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tyrkysovomodrá variabilná rozkladacia rohová pohovka Bonami Selection Pop
98×227×165 cm, rozkladacia, látková
Skladom
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivá rozkladacia rohová pohovka ZENA, obojstranná
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlobéžová rohová pohovka SMART COSARO, obojstranná + 2 vankúše ZADARMO
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlobéžová rohová pohovka SMART COSARO, obojstranná + 2 vankúšiky ZADARMO
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L VALERIO SLIM 200x140 cm, tmavozelená + 2 vankúšiky ZDARMA
90×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia obojstranná sedacia súprava do L VALERIO SLIM 200x140 cm, tmavozelená + 2 vankúšiky ZDARMA
90×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
AKCIA Tmavosivá rohová sedacia súprava HADSON pravý roh II. akosť
89×206×150 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivý plastový záhradný úložný box Woodys – Toomax
53×78×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom









