


Rozmery 90×190 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modrá/ružová napínacia detská plachta na jednolôžko 90x190 cm Ombre Rainbow Clouds – Catherine Lansfield
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 190 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Vhodná výška matraca | 25 cm |
| Váha | 0.2 kg |
| Vlastnosti plachty | Napínacie |
| Rozmer plachty | 90x190 |
| Dĺžka | 190 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Ombre Rainbow Clouds |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Farba | Farebná/ružová/modrá |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Používateľské recenzie
Farby plachiet sú nádherné, skombinovala som ich s obliečkami na perinu s motívom jednorožca. Elastický pás prechádza po celom obvode. Textília a vypracovanie zodpovedajú cene.

Napínacie
Skladom
Napínacie
Skladom
Bavlnené
Skladom
Napínacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Napínacie
Skladom
70×140 cm, napínacie
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, napínacie, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×120 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, bavlnené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Napínacie, bavlnené
Skladom
70×140 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené
Skladom
70×140 cm, napínacie, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Napínacie
Skladom
80×160 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
Klasické, jersey
Skladom
Bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
Jersey
Skladom
Nepriepustné
Skladom
Bavlnené
Skladom
160×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom

90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
Nepriepustné
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Silikónová
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo

132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom