Odporúčame
História cien
- 14. 5. 2026 - 24,1 €
- 19. 4. 2026 - 24,1 €
- 20. 2. 2026 - 23,7 €
- 16. 2. 2026 - 27,9 €
- 14. 2. 2026 - 23,7 €
- 28. 11. 2025 - 23,5 €
- 21. 11. 2025 - 23,6 €
- 11. 11. 2025 - 23,7 €
- 5. 11. 2025 - 25,1 €
Popis produktu
Modré obliečky na dvojlôžko 200x200 cm Ski Village – Catherine Lansfield
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 2 |
| Váha | 1.07 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 200x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Ski Village |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Zakladací |
| Vzor | S potlačou |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Recenzie
Používateľské recenzie
Tvrdý materiál,hrozne .Mozna jako rohožka před dveře dobrý,ale ne dítěti do postele🙈🙈i po několikátém praní ,stále tvrdé ,hrozne
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený



































