Rohožka 45x75 cm Carpetuni – douceur d'intérieur
Rozmery 45×75 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 12,7 €
História cien
- 16. 5. 2026 - 12,7 €
- 19. 4. 2026 - 12,7 €
- 5. 3. 2026 - 12,2 €
- 5. 3. 2026 - 11,9 €
- 20. 2. 2026 - 12,2 €
- 16. 2. 2026 - 14,4 €
- 14. 2. 2026 - 12,2 €
- 28. 1. 2026 - 14,4 €
- 23. 1. 2026 - 12,2 €
- 16. 1. 2026 - 12,53 €
- 5. 12. 2025 - 12,24 €
- 28. 11. 2025 - 11,52 €
- 14. 11. 2025 - 12,24 €
- 11. 11. 2025 - 14,4 €
- 7. 11. 2025 - 12,96 €
- 5. 11. 2025 - 14,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rohožka 45x75 cm Carpetuni – douceur d'intérieur
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
Parametre
| Materiál | Textilná |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžniková |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | CN |
| Špecifický materiál | Guma/polyester |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 0.502 kg |
| Dĺžka | 75 cm |
| Umiestnenie | Interiér /krytý exteriér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Produktový rad | Carpetuni |
| Vzor | Jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Vlastnosť | Vhodný na pranie/protišmykový |
| Starostlivosť | Perte ručne/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Guma |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Material | Textil |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Podobné produkty

Protišmyková pracovná rohož MAGIC, šírka 610 mm, vlastná dĺžka, šedá
Gumová, obdĺžniková, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Protišmyková gumová pracovná rohož MAGIC, 1800x5000 mm, šedá
180×500 cm, gumová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Protišmyková pracovná rohož MAGIC, šírka 1200 mm, vlastná dĺžka, šedá
Gumová, obdĺžniková, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka 40x70 cm Welcome – Artsy Doormats
40×70 cm, obdĺžniková
Skladom
Rohožka 60x180 cm Wash and Clean – Hanse Home
60×180 cm, textilná, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Gumová pracovná rohož SUPER, 910x1500 mm, čierna
91×150 cm, gumová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Pracovná rohož MARVELL, šírka 1220 mm, vlastná dĺžka, šedá
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka 40x70 cm Neutral Leaves – Artsy Doormats
40×70 cm, obdĺžniková
Skladom
Rohož na hranie KALLE, 1500x2500 mm, zelená
Gumová, textilná, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Gumová pracovná rohož SUPPORT, 1800x650 mm, šedá
180×65 cm, gumová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselná rohož pre zváračov SMITH, šírka 900 mm, vlastná dĺžka, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Protiúnavová priemyselná rohož STRETCH, 1500x900, čierna
150×90 cm, gumová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselná rohož pre zváračov SMITH, 1500x900 mm, čierna
150×90 cm, obdĺžniková, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Gumová pracovná rohož SECURE, šírka 600 mm, vlastná dĺžka, čierna/žltá
Gumová, obdĺžniková, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Jutová rohožka 50x80 cm Bombay – House Nordic
50×80 cm, textilná, obdĺžniková
Skladom
Priemyselná rohož pre zváračov SMITH, šírka 1200 mm, vlastná dĺžka, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka 40x60 cm Welcome – Artsy Doormats
40×60 cm, textilná, obdĺžniková

Vstupná rohož PRIME, širka 2000 mm, vlastná dĺžka, šedá
Vonkajšia, obdĺžniková, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Max, 1500x2500 mm, zelený
Textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka PURE, 900x1500 mm, šedá
90×150 cm, textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka TWIRL, šírka 1200 mm, vlastná dĺžka, šedá
Gumová, vonkajšia, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Gumová pracovná rohož SUPER, šírka 600 mm, vlastná dĺžka, čierna
Gumová, obdĺžniková, výška
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka PURE, 600x900 mm, šedá
60×90 cm, textilná, obdĺžniková
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm Flowerpot - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohožka 45x75 cm Mix Mats - Hanse Home
45×75 cm, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pracovná rohož MARVELL, šírka 910 mm, vlastná dĺžka, čierna
SkladomDoprava zadarmo
Vstupná vysokoabsorpčná rohož PURE, 900x2500 mm, šedá
90×250 cm, textilná, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly koberec KALLE, Ø2500 mm, zelený
Gumová, textilná, okrúhla
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly koberec KALLE, Ø3000 mm, zelený
Gumová, textilná, okrúhla
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka z kokosového vlákna 25x75 cm Trazos – Casa Selección
Z kokosového vlákna, obdĺžniková
Skladom
Priemyselná rohož STRONG, odolná olejom, šírka 1400 mm, čierna
Gumová, obdĺžniková, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Vstupná rohožka PRIME, 1000x1500 mm, šedá
100×150 cm, vonkajšia, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ružová detská prikrývka 150x200 cm Soft as a Cloud – Catherine Lansfield
150×200 cm
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Biely/sivý plastový príborník do zásuvky 58,5 x 41,5 cm – Addis
Príborníky do zásuvky, organizéry na kuchynské pomôcky, plastový
Skladom
Fľaša na olej – Wenko
Sklenená, nádoby na olej a ocot, ručná
Skladom





