






Rozmery 200×220 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vneste do svojej spálne sviatočnú atmosféru s posteľnou súpravou ESTRELLA vyrobenou z vysoko kvalitnej bavlny Renforcé. Jedna strana má klasickú kockovanú potlač v kombinácii so zlatými snehovými vločkami, zatiaľ čo druhá strana je jednofarebná v tmavozelenej farbe. Súprava má praktický skrytý zips a jej bezpečnosť a kvalitu potvrdzuje certifikát OEKO-TEX. Šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, obliečka na vankúš 2 ks 70x80 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 105 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Motív | Vianočný, Jednofarebné |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571750082 |
| Hustota látky | 105 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Vlastnosti | Obojstranné |
| Výrobca | EUROFIRANY |

140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Francúzska, z mikrovlákna, s vianočným motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, francúzska, dvojlôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Z mikrovlákna, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Francúzska, z mikroplyšu
Skladom
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, s vianočným motívom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Skladom
Bavlnená
Skladom

Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni