











Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 47,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnená saténová posteľná bielizeň SATYNLOVE spája eleganciu, kvalitu a pohodlie v jednom. Vyrobená je z jemného, no odolného saténového materiálu z bavlny, ktorý sa vyznačuje príjemným leskom a hebkým povrchom. Vysokokvalitné priadze a moderný dizajn s výraznými farbami dodajú vašej spálni štýlový a svieži vzhľad. Posteľná súprava je vyrobená z certifikovaných látok. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 180x200 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988430437 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 180 x 200 cm |
| Výrobca | Darymex |

160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, flanelová, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, ľanová, so zipsom
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Flanelová, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, krepová
Na odoslanie o 2 dni
Z mikroplyšu, so zipsom, polyesterová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, s kvetinovým motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni