




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Dĺžka (mm): 1000 mm Šírka (mm): 305 mm Výška (mm): 1745 mm Dĺžka kábla (mm): 1400 mm Napájanie: sieťové ~220V - ~240V Materiál: hliník, plast Svetelný tok: 1501 - 2000 lm Farba lampy: biela, zlatá brúsená Počet svetelných bodov: Integrovaný zdroj LED Použitý závit: Integrovaný zdroj LED Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Energetická trieda: G Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 25W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Štýl | Orientálny |
| Kód výrobcu | OSW-50071 |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1400 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 1501 - 2000 lm |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | G |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366016158 |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 305 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Výška (mm) | 1745 |

LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo