Porovnajte ceny od 126,95 € do 129,2 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Mercurio, 3x chrómové kovové tienidlo, ch
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 126,95 € do 129,2 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 129,2 €
- 27. 4. 2026 - 129,2 €
- 12. 4. 2026 - 131,65 €
- 31. 5. 2026 - 129,2 €
- 27. 4. 2026 - 129,2 €
- 12. 4. 2026 - 129,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Závesné svietidlo Mercurio je moderné a dizajnové riešenie pre osvetlenie interiérov . Svietidlo tvorí trojica elegantných chrómových kovových tienidiel , vybavených výkonnými vymeniteľnými LED modulmi s celkovým výkonom 36 W, čo zodpovedá výkonu 179 W klasických žiaroviek. Výhodou svietidla je možnosť jednoduchej regulácie výšky jednotlivých tienidiel v rozmedzí od 50 do 100 cm, vďaka čomu je svietidlo ideálne prispôsobiteľné rôznym typom miestností. Svietidlo poskytuje príjemné, neutrálne svetlo s neutrálnou farbou svetla 4000 K a svetelným tokom až 2520 lm. Priemer každého svietiaceho prvku je 28 cm. Konštrukcia svietidla je vyrobená z kvalitného kovu a akrylu, čo zaručuje dlhú životnosť a bezproblémové používanie. Model Mercurio 329 vyniká minimalistickým dizajnom kombinovaným s geometrickými tvarmi, vďaka čomu predstavuje skvelú voľbu pre moderné obývačky , kuchyne , jedálne či štýlovo zariadené kancelárie . Jeho originálny vzhľad výborne doplní aj priestory reštaurácií alebo hotelových interiérov. Svietidlo dokonale ladí s ďalšími produktmi z rovnakej kolekcie.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Sivá |
| Výška svietidla | 50-100 cm |
| Šírka svietidla | 56 cm |
| Hĺbka svietidla | 56 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 28 cm |
| Výška tienidla | 10 cm |
| Hmotnosť | 2,38 kg |
| Svietivosť | 2520 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 07377243298 |
| Materiál | Kov |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 36 W LED |
| Kolekcia | Mercurio |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Inteligentné závesné svietidlo oceľ s tienidlom 35 cm biele vrátane 2 WiFi A60 - Blitz
Kovový, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Závesne svietidlo Cannes, 1x číre sklenené tienidlo (fi 20 cm), G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Lucero, 1x LED 48w, 4000k, ch
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Art Deco závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 12-žiarovkové - David
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Závesne svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, B/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Morgan, 1x biele kovové tienidlo, w
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Hoop, 2x LED 51w, 4000k, ch
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Indigo, 2x textilné tienidlo (mix 6 farieb), b
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, g
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Capital, 1x medené kovové tienidlo, (fi 60cm), b
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesne svietidlo Cannes, 1x číre sklenené tienidlo (fi 25 cm), G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Art Deco závesné svietidlo mosadz s ružovým sklom 3-svetlo - Pallon
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Závesné svietidlo Indigo, 2x textilné tienidlo (mix 6 farieb), ch
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, be/g
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Rabalux 72344 - LED luster na lanku BELIZA LED/55W/230V 3000K
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderný koľajnicový systém s 3 čiernymi závesnými svetlami 1-fázový - Magnetic Vance
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Räder LED sklenená ozdoba s pierkami, veľká (19 cm)
LED, sklenený, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne a zlaté 6-žiarovkové - Sinem
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Závesné svietidlo Paris, 6x číre sklenené tienidlo, G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Florence, 8x biele sklenené tienidlo, g
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Eliza, 4x biele sklenené tienidlo, be/g
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Olympia, 1x LED 50w, 4000k, w
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo bronzové 60 cm vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné - Girello
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Riffle Square, 2x biele sklenené tienidlo, b
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Vidiecka závesná lampa sivá - Dory
Kovový, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Skladom
Luster na lanku LAVA 9xG9/8W/230V béžová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, g
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Sparta, 3x biele sklenené tienidlo, b/g
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatom a dymovým sklom 3-svetlo - Kyan
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Oceľové závesné svietidlo okrúhle vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Lyani
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo MAYTONI KYOTO MOD178PL-01GR
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo








