





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné LED svietidlo Saturno predstavuje moderné kruhové osvetlenie, ktoré dodá vašim interiérom jedinečný štýl. Ak hľadáte svietidlo, ktorého čistý dizajn dokonale doplní vzhľad vášho domova, kolekcia Saturno je pre vás ideálnou voľbou. Zvlášť modely v prevedení matné zlato pripomínajú luxusné šperky – dekoratívne, pútavé a pritom veľmi elegantné. Svietidlá Saturno sa výborne hodia do moderných aj glamour interiérov, kde vytvoria pôsobivý vizuálny efekt. Kolekcia Saturno zahŕňa závesné aj nástenné kruhové svietidlá dostupné v dvoch exkluzívnych farebných prevedeniach – matné zlato a matná čierna. Ponúkame vám aj rôzne veľkosti LED kruhov, vďaka čomu si môžete vybrať svietidlo podľa svojich predstáv a potrieb. Nástenné kruhové lampy dokonale doplnia moderné zariadenie kúpeľne, opticky zväčšia a rozžiaria celý priestor. Závesné LED svietidlá Saturno sú ideálne do rôznych typov miestností – vyniknú najmä v obývačke, jedálni či vstupnej hale. Nástenné kruhové svietidlá môžu slúžiť ako praktický a zároveň dekoratívny prvok kúpeľne alebo predsiene. Výborne sa osvedčia napríklad ako osvetlenie okrúhleho zrkadla, čím vám poskytnú potrebný komfort pri každodennej hygiene či líčení. Vyberte si exkluzívne svietidlá z kolekcie Saturno a doprajte svojim interiérom štýlové a luxusné LED osvetlenie, ktoré zaujme na prvý pohľad.
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 20-130 cm |
| Šírka svietidla | 220 cm |
| Hĺbka svietidla | 220 cm |
| Výška tienidla | 1,5 cm |
| Svietivosť | 5400 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693708490 |
| Materiál | Kov, PVC |
| Kolekcia | Saturno |
| Počet zdrojov svetla | 4 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 120 W LED |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmoKovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň