Porovnajte ceny od 53,75 € do 72 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 120cm, 46W, 3000K, 2000lm, LHJ020-CP, čierna, OSW-50046
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 53,75 € do 72 €:
Popis produktu
Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Dĺžka (mm): 1200 Šírka (mm): 150 Výška (mm): 1100 Dĺžka drôtu (mm): 1100 Napájanie: sieťové ~220V - ~240V Materiál: hliník, plast Svetelný tok: 1501 - 2000 lm Farba lampy: čierna, priehľadná Použitý závit: Integrovaný zdroj LED Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Energetická trieda: D - G Vrátane svetelného zdroja: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 46W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
Parametre
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-50046 |
| Typ lampy | LHJ020-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1100 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 1501 - 2000 lm |
| Farba lampy | Czarna, priehľadný |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366015243 |
| Dĺžka (mm) | 1200 |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 1100 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Podobné produkty

Závesné LED svietidlo Ambar, 2x LED 35w, 4000k, b
LED, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesná lampa 120cm, 27W, 3000K, LHJ019-CP, čierna, OSW-50004
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo čierne 80 cm vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Girello
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Luster na lanku LED/30W/230V 4000K pr. 60 cm
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Astro, 1x LED 40w, 3000-4000k, b
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Lorenzo, 1x LED 35w, 4000k, b
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Giro, 3x LED 30w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Elegance Spider, 2x textilné tienidlo (mix 3 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), (fi 35cm)
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Lucero, 1x LED 48w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Gravity, 1x LED 36w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Gravity, 3x LED 108w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo, 60W, 3000K, LHJ029-CP, čierna, OSW-50047
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné osvetlenie 61cm, 80W, 3000K, LHJ013-CP3, čierna, OSW-60007
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné LED svietidlo Sash, 1x LED 36w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniModern railsysteem zwart met 3 hanglampen en 2 plafondlampen gunmetal 1-fase - Iconic Lloyd Pulley
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Milano Spider, 2x textilné tienidlo (mix 4 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Moderné závesné svietidlo čierne 59cm vrátane LED 3-krokového stmievania - Anello Chandelier
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s 3-stupňovým stmievaním - Organico
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Toolight - LED závesné svietidlo APP395-CP + diaľkové ovládanie, čierna, OSW-06911
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo APP1194-CP, čierna-biela, OSW-40025
LED, kovový, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 118cm, 36W, 3000K, 3500lm, LHJ038-CP, zlatá matná, OSW-50049
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dizajnové závesné svietidlo čierne oválne 120 cm vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Ovallo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Závesné LED svietidlo Hoop, 2x LED 51w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Vienna, 1x biele/čierne textilné tienidlo, (fi 40cm), b
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, stropné svietidlo 100cm, 50W, 4000K, 3500lm, G124-CP, zlatá, OSW-02616
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné LED svietidlo Nix, 2x LED 50w, 3000k, b
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight - LED závesná lampa APP823-CP + diaľkové ovládanie, čierna, OSW-06661
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Elegance Spider, 1x textilné tienidlo (výber zo 6 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), g
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Cappio, 1x LED 36w, 4000k, g
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED luster na lanku ARTISAN LED/36W/230V 4000K čierny
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Doublemoon, 2x LED 30w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 40cm APP1191-CP, čierna-zlatá, OSW-40022
LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
















