









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Úsporné solárne nástenné LED svietidlo sa nabíja slnečnou energiou a nemá žiadne prevádzkové náklady. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálne na osvetlenie domov, vonkajších priestorov alebo na nasvietenie budov. Jednoduchá inštalácia. Automatické zapínanie po zotmení. 4 režimy svietenia: 100 %, 60 %, 40 % a 20 % výkonu. Solárny panel: 6 V, 1000 mA. Vstavaná batéria: 2x 18650 Li-ion batérie, 3,7 V, 2000 mAh. USB-C vstup pre možnosť nabitia káblom (1 m USB kábel je súčasťou balenia).
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Solárne | Ano |
| Celkový svetelný tok | 400 lm |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Napätie | 3,7 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 4 W |
| Funkcie | Stmievateľné krokovo/Vypínač na tele svietidla/LED technológia |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 4 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 4 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Výrobca | Brilagi |

Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, bronzové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Solárne
SkladomDoprava zadarmo

S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo