


Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Potah: 100% polyester Výplň: 100% polyester - duté silikonizované vlákno Barva Bílá Rozměr Šířka: 40 cm Délka: 50 cm Hmotnost náplně: 320 g Podrobnosti Antialergický Vnitřní polštář bez zapínání Doporučená teplota praní max. 40 °C
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Povrchový materiál | 100% polyester |
| Rozmer vankúša | 40 x 50 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Dĺžka | 40 cm |
| Výplňový materiál | 100% polyester |
| Ročné obdobie | Celoročne |
| Zapínanie | Bez zapínania |
| Hmotnosť vankúša | 320 g |

Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×50 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, na spanie, dekoračný
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×60 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×40 cm, anatomický, na spanie

40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, anatomický, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, cestovný, antialergický
Skladom
50×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, anatomický, na spanie

40×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
29×29 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom