


Rozmery 50×70 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: 100% polyester Výplň: 100% polyester – duté silikonizované vlákno Farba Biela Rozmer Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Hmotnosť náplne: 550 g Podrobnosti Antialergický Vnútorný vankúš bez zapínania Odporúčaná teplota prania max. 40 °C
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Jednofarebný |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Povrchový materiál | 100% polyester |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Výplňový materiál | 100% polyester |
| Dĺžka | 50 cm |
| Ročné obdobie | Celoročne |
| Zapínanie | Bez zapínania |
| Hmotnosť vankúša | 550 g |

70×90 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×50 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×50 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, na spanie, dekoračný
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×50 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
40×40 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
40×60 cm, anatomický, na spanie

Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, antialergický, bavlnený
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, na spanie, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Anatomický, obdĺžnikový
Skladom
50×70 cm, na spanie, bavlnený
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
70×90 cm, anatomický, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
60×40 cm, anatomický, na spanie

50×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom