
Lacný antialergický bavlnený vankúš na spanie – slovenský, prateľný, nastaviteľný Veľkosť: 70x90 cm
70×90 cm, na spanie, antialergický
SkladomRozmery 70×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vankúš MEDICAL je obľúbeným klasickým vankúšom s povrchom z mikrovlákna. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si sami radi upravujú svoju oporu pod hlavou a krkom. Vankúš MEDICAL je ľahký, mäkký, príjemne hrejivý a antialergický. Je vyrábaný použitím unikátnej škandinávskej technológie, ktorá spočíva vo vrstvení jemných pavučín z kvalitného dutého polyesterového vlákna. Vankúš MEDICAL je príjemný na dotyk a bezprašný , vďaka čomu nespôsobuje alergie ani nezhoršuje alergiu. Vonkajší povrch vankúša je kvalitné mikrovlákno. Náplň vankúša sú polyesterové duté vlákna v tvare guličiek. Vankúš ma zabudovaný zips na bočnej strane, vďaka ktorému je možné výplň doplniť, vybrať, premiešať prípadne vymeniť. Vankúš je štepovaný. Parametre: Veľkosť: 70x90 cm Materiál: Výplň - 100% Polyester Povrch - 100% Mikrovlákno (Microfiber) Farba: Biela Hmostnosť: 1000g Pranie: 95°C pri max. otáčkach 600ot./min. Vyrobené na Slovensku.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Typ | Klasický, Anatomický |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové, Atypické |
| Farba | Biela |
| Zapínanie | Zips |
| Pranie | 95°C pri max. otáčkach 600ot./min. |
| Materiál | 100% Polyester (výplň) |
| Rozmer | 70x90 cm |
| Gramáž | 1000g |
| Výrobca | INTERMEDIC |

70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
70×90 cm, anatomický, antialergický
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
70×90 cm, na spanie, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie

70×90 cm, na spanie, obdĺžnikový
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, s výplňou z peria

Dekoračný, antialergický
Skladom
30×40 cm, dekoračný, obdĺžnikový
Skladom
Anatomický, obdĺžnikový

Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, bavlnený, obdĺžnikový
Skladom
50×70 cm, na spanie, bavlnený
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom

Na spanie, antialergický, bavlnený

Na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch

50×50 cm, dekoračný, antialergický

Na spanie, antialergický, bavlnený
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 2 dni
40×60 cm, anatomický, obdĺžnikový

Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, bavlnený, s výplňou z peria
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom

140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom

140×200 cm, antialergická
Skladom
Zavinovačky, letný
Skladom
140×200 cm, antialergická
Skladom

140×200 cm, bavlnená, so zipsom

140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Zavinovačky, bavlnený, do kočíka
Skladom
140×200 cm, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Skladom
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Zavinovačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zavinovačky, bavlnený, pre dievča
Skladom