

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plachty so vzorom na dekoráciu aj hebučké plyšové pohladenie Mikroplyšové plachty krásne zahrejú už na prvý dotyk. Sú hodvábne jemné, mäkké, mimoriadne hrejivé, a navyše so vzorom lístkov a sivých tónov pristanú každej spálni. Ponuka z mikroplyšu je ideálna hlavne na zimu, ale v chladných spálňach spoľahlivo poslúži aj celoročne. Pýtate sa, prečo je mikroplyš tak obľúbený? Máme pre vás odpovede. Nepúšťa chĺpky, nežmolkuje a rýchle schne. Plachta so vzorom a materiál plyšu nestráca farby ani tvar, a so zárukou dlhej životnosti vám bude spoľahlivo a dobre slúžiť. Guma po obvode mikroplyšové plachty 180x200 a udrží ich na matraci. Pod posteľné plachty rozhodne patrí chránič matraca. Nepriepustné prestieradlo účinne predĺži životnosť a uľahčí starostlivosť o hygienu vášho matraca.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Klasické |
| Farba | Sivá |
| Nepriepustné | Ano |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Nič, ale spokojnost
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

Jersey, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mikroplyšová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
180×200 cm, jersey, mikroplyšová
SkladomDoprava zadarmo
Mikroplyšová
Skladom
Bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Mikroplyšová, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mikroplyšová, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mikroplyšová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, jersey, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, mapínacia, froté
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom

Mapínacia
Skladom
Jersey
Skladom
180×200 cm, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, froté, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom