

Rozmery 120×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 17 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svetlo hnedé plyšové plachty 120x200 cm pre hrejivé pohladenie Mikroplyšová plachta vás krásne zahreje už na prvý dotyk. Je hodvábne jemná, mäkká a mimoriadne hrejivá. Preto je naša ponuka z mikroplyšu ideálna hlavne na zimu. Pýtate sa, prečo je mikroplyš tak obľúbený? Máme pre vás odpovede. Nepúšťa chlpy. Nežmolkuje. Rýchlo schne a nežehlí sa. Má stále farby aj tvar. Napínacie plachty a materiál s chĺpkom majú dlhú životnosť a zostanú nadýchané a krásne hnedé aj po mnohých praniach. Všitá guma po obvode mikroplyšové plachty skvele vypne a udrží ich na matraci. Zababušte sa, a mikroplyš vám prinesie tie najkrajšie sny. Pod plachty rozhodne patrí chránič matraca. Nepremokavá plachta účinne predĺži životnosť a uľahčí starostlivosť o hygienu vášho matraca.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Materiál | Mikroplyš |
| Nepriepustné | Ano |
| Rozmery | 120x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 120 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

160×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
Skladom
Ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey
Skladom
Ľanová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Jersey, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
Mikroplyšová
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
180×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Froté
Skladom

Jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, nepriepustná
Skladom
Jersey
Skladom
Jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, klasická
Skladom
Mapínacia
SkladomDoprava zadarmo

Froté
Skladom
90×200 cm, flanelová
Skladom
Mapínacia
SkladomDoprava zadarmo

Jersey
Skladom

Froté, klasická
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey
Skladom
Froté
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom